Satış noktası bul Satış noktası bul Servis merkezi
WELCOME PAD®
Olağanüstü bir hoş geldin karşılaması

Bebeğiniz gibi benzersiz bir yatak şiltesi

Yenidoğan Yastığı Welcome Pad®, bebeğinizi hoş bir şekilde karşılamak ve hassas ilk ayları boyunca bebeğinizi kucaklamak için yenidoğan pediatristlerinden oluşan bir ekiple işbirliği içinde tasarlanan özel bir ergonomik destek yastığıdır.

Son derece konforlu ve korumalı

Welcome Pad® Yenidoğan Yastığının şekli, özellikle rahim içi ortam koşullarını mümkün olduğu kadar yakından taklit eden koşulların yeniden oluşturulmasının önerildiği yaşamın ilk 7-9 haftası boyunca bebeğin ihtiyaç duyduğu kuşatma ve koruma hissini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Her zaman en doğru pozisyonda

Yenidoğan Yastığı Welcome Pad®, bebeğin sırtüstü rahat bir şekilde yatmasını ve omurganın düzgün hizalanmasını destekler; bebeğin doğru bir şekilde nefes almasına yardımcı olur.

Büyümeye uyum sağlar

Ayarlanabilir anatomik silindir, bebeğin bacaklarının doğal bir şekilde esnemesine nazikçe eşlik ederek, osteoskeletal kas gevşemesini destekler.

Plagiyosefali (eğik kafa sendromu) riskine karşı koruma

Bebeklerin başlarını dayadığı diskin özel şekli, daha çok Düz Kafa Sendromu olarak bilinen plagiyosefali riskini azaltır ve arka bıngıldağın doğal kapanmasını destekler.

Duyusal uyarım

Alt kısımdaki özel kapitone köprü malzemesi, bebeğe kendisi ve vücut yapısı hakkında bilgi kazandırmak için gereken dokunsal deneyimleri sağlar.

Duyusal uyarım

Alt kısımdaki özel kapitone köprü malzemesi, bebeğe kendisi ve vücut yapısı hakkında bilgi kazandırmak için gereken dokunsal deneyimleri sağlar.

Termal rahatlık

Yenidoğan Yastığı Welcome Pad®, son derece nefes alabilen, hipoalerjenik ve antibakteriyel bambu lif astarı ve köpük dolgulu 3 boyutlu hava delikli ağı sayesinde, bebeğin vücut sıcaklığını ve terlemesini kontrol eder. Alttaki üç boyutlu ağ ve şiltedeki 40 havalandırma deliği, hava dolaşımını arttırır ve nem birikimini önler.

Paylaş