Bültenimize abone ol Satış noktası bul Servis Merkezi

Welcome Pad®

Olağanüstü bir hoş geldin karşılaması

Bebeğiniz gibi benzersiz bir yatak şiltesi

Yenidoğan Yastığı Welcome Pad®, bebeğinizi hoş bir şekilde karşılamak ve hassas ilk ayları boyunca bebeğinizi kucaklamak için yenidoğan pediatristlerinden oluşan bir ekiple işbirliği içinde tasarlanan özel bir ergonomik destek yastığıdır.

Son derece konforlu ve korumalı

Welcome Pad® Yenidoğan Yastığının şekli, özellikle rahim içi ortam koşullarını mümkün olduğu kadar yakından taklit eden koşulların yeniden oluşturulmasının önerildiği yaşamın ilk 7-9 haftası boyunca bebeğin ihtiyaç duyduğu kuşatma ve koruma hissini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Her zaman en doğru pozisyonda

Yenidoğan Yastığı Welcome Pad®, bebeğin sırtüstü rahat bir şekilde yatmasını ve omurganın düzgün hizalanmasını destekler; bebeğin doğru bir şekilde nefes almasına yardımcı olur.

L’apparato respiratorio del neonato è immaturo e il suo respiro è di tipo addominale. Mantenere la colonna vertebrale in posizione distesa e allineata, oltre a favorirne il corretto sviluppo fisico, facilita la respirazione. È importante che fin dai primi giorni il bambino sia educato a dormire nella posizione supina.

Plagiyosefali (eğik kafa sendromu) riskine karşı koruma

Bebeklerin başlarını dayadığı diskin özel şekli, daha çok Düz Kafa Sendromu olarak bilinen plagiyosefali riskini azaltır ve arka bıngıldağın doğal kapanmasını destekler.

Büyümeye uyum sağlar

Ayarlanabilir anatomik silindir, bebeğin bacaklarının doğal bir şekilde esnemesine nazikçe eşlik ederek, osteoskeletal kas gevşemesini destekler.

Il neonato non ha ancora la capacità di utilizzare al meglio i centri della termoregolazione del suo sistema nervosocentrale, perciò non è in grado di mantenere una temperatura corporea costante. La sua pelle è sottile e facilmente aggredibile dai raggi UV, dal freddo e dagli agenti inquinanti.

Duyusal uyarım

Alt kısımdaki özel kapitone köprü malzemesi, bebeğe kendisi ve vücut yapısı hakkında bilgi kazandırmak için gereken dokunsal deneyimleri sağlar.

Termal rahatlık

Yenidoğan Yastığı Welcome Pad®, son derece nefes alabilen, hipoalerjenik ve antibakteriyel bambu lif astarı ve köpük dolgulu 3 boyutlu hava delikli ağı sayesinde, bebeğin vücut sıcaklığını ve terlemesini kontrol eder. Alttaki üç boyutlu ağ ve şiltedeki 40 havalandırma deliği, hava dolaşımını arttırır ve nem birikimini önler.

Paylaş