Satış noktası bul Satış noktası bul Servis merkezi

Garanti ve Servis

Garanti Koşullari

Inglesina Baby S.p.A., Avrupa Birliği ve ticaret yaptığı Ülkelerde güncel olarak yürürlükte olan ürün ve kalite ve genel güvenlik normları/kurallarına göre tasarlanan ve üretilen her ürünü garanti eder.

L’Inglesina Baby S.p.A., üretim sürecinde ve süreç sonunda her ürünün çeşitli kalite kontrollerine tabi tutulduğunu garanti eder.  L’Inglesina Baby S.p.A., satınalma anında Yetkili Satıcı nezdinde bulunan   her ürünün montaj ve üretim hatasından yoksun olduğunu garanti eder.

Bu garanti, ürünün satın alındığı ülkeye göre değişiklik gösteren ve aksi durumda yönergeleri bu garantinin içeriğinde geçerli olan yürürlükteki ulusal  mevzuatlarla tüketiciye tanınan hakları olumsuz etkilemez.

Üründe satın alma anında veya ilgili talimatlar kılavuzunda açıklandığı gibi normal kullanım sırasında malzeme ve/veya üretim hatası ortaya çıkması halinde Inglesina Baby S.p.A. satın alındığı tarihten itibaren 24 ay boyunca garanti koşullarının geçerliliğini tanır.

Garanti, sadece ürünün satın alındığı ülkede ve yetkili Satıcıdan satın alınması durumunda geçerlidir.

Tanınan garantinin geçerliliği ürünü satın alan ilk sahibi içindir.

Garanti, üretim hatası kaynaklı kusur görülen parçaların ücretsiz olarak değiştirilmesini ya da onarımını kapsamaktadır. Inglesina Baby S.p.A., garanti uygulamasını kendi takdirine bağlı olarak ürün onarımı veya değiştirilmesi yoluyla yapmaya karar verme hakkını saklı tutar.

Garantiden yararlanmak için ürünün seri numarasının belirtilmesi ve okunaklı olarak satın alma tarihinin olduğu kontrol edilerek satın alma sırasında verilen fişin kopyasının sunulması gerekmektedir.

Bu garanti koşulları şu hallerde düşer:

  • Ürün, ilgili talimat kılavuzunda açıkça belirtilmeyen farklı kullanım amaçlarına göre kullanıldığında.
  • İlgili talimatlar kılavuzunda öngörülenler.
  • Ürünün yetkili ve anlaşmalı olmayan servis merkezlerinde onarıma tabi tutulması.
  • Ürünün, üretici tarafından açıkça izin verilmeden gerek yapısal kısımlarında gerekse kumaş kısımlarında değişiklik ve/veya kurcalanmaya maruz kalması. Ürünlerdeki olası bir değişiklik durumunda Inglesina Baby S.p.A. herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • Kullanımdaki ihmal veya dikkatsiz nedeniyle meydana gelen kusur (örn. yapısal parçaların şiddetli çarpmaya uğraması, sert kimyasallara maruz kalması, vb.).
  • Üründe uzun süreli ve sürekli günlük kullanımdan kaynaklanan normal aşınma olduğunda (örn. tekerlekler, hareketli parçalar, kumaşlar).
  • Ürünün sahibi veya başka kişiler tarafından zarara uğraması ( örneğin uçak veya başka ulaşım araçlarında bagaj olarak verilmesi).
  • Ürün, yardım için orijinal satın alma belgesinin olmadan ve/veya seri numarası olmadan veyahut fişteki satın alma tarihi ve/veya seri numarası açıkça okunaklı olmayan halde satıcıya gönderildiğinde.

Inglesina Baby tarafından tedarik edilmemiş ve/veya onaylanmamış aksesuar kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar olması durumunda garanti koşulları kapsamında olmayacaktır.

Inglesina Baby S.p.A. ürünün uygunsuz ve / veya yanlış kullanımdan dolayı eşya veya kişilerde meydana gelen zararlardan sorumlu tutulamaz.

Garanti süresinin bitiminden sonra Şirket, ücretli olarak kendi ürünleri ile ilgili bu ürünlerin piyasaya sunulmasından itibaren en fazla (4) yıla kadar teknik servis sunacaktır, bu süre geçtikten sonra duruma göre değerlendirmeye alınacaktır.

Inglesina Baby S.p.A., ürünlerini iyileştirmek amacıyla önceden bilgilendirme yapmaksızın teknik veya estetik açıdan güncelleme ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ürün için yardima ihtiyaciniz olduğunda ne yapabilirsiniz?

Ürününüz ile ilgili yardım gerektiğinde ilgili ürünün Seri numarasını belirterek (Seri numarası 2010 koleksiyonundan itibaren mevcuttur) satınalmayı yaptığınız Inglesina Satıcısı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Sizin durumunuza en uygun işlemin ne olduğu hakkında değerlendirme için ve akabinde tüm yönlendirmeleri sağlamak için şirketimizle iletişim kuracak kişi Satıcı olacaktır.

Yardım Hizmetimiz size gerekli tüm bilgileri sağlamaya hazırdır ve yazılı bir talep formu ile bizimle iletişime geçiniz. 

Paylaş