Satış noktası bul Satış noktası bul Servis merkezi

Immersive Experience

Inglesina dünyasını 3D ile keşfedin

Çocuğunuz için mükemmel ürünü seçerken sanal bir yolculuk

Bebek arabalarımızı, oto koltuklarımızı ve pusetimizi keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: 3D ve artırılmış gerçeklik deneyimi, ürünlerimizin renklerini, özelliklerini ve boyutlarını en iyi şekilde keşfetmenizi sağlayacak ve size her ayrıntıyı daha önce hiç olmadığı gibi inceleme şansı verecek.

RENK SEÇİNİZ

İlginizi çeken ürün sayfasına gidin, konfigüratörde rengi seçin ve simgeye tıklayarak 3D görünümü etkinleştirin. Tarzınıza en uygun Inglesina çözümünü keşfetmek daha da kolay olacak.

TÜM ayrıntıları KEŞFEDİN

3D'yi etkinleştirerek, ürünlerimizi benzersiz kılan tüm ayrıntıları ve özel özellikleri daha iyi anlamak için ürünü tüm açılardan döndürebilirsiniz. Inglesina serisi ile deneyiminiz, ürüne dokunmadan önce başlar.

boyutları değerlendirir

3D görünüm ile ürünü canlı gibi görebilirsiniz. AR simgesine tıklayarak ürünün boyutlarını mekanınızla karşılaştırarak daha iyi anlayabilirsiniz. Oranlar sizin için hemen daha net hale gelecektir.

SİZİN ALANINIZDA gözlemleyin

Artırılmış gerçeklik ile Inglesina ürünleri zaten evinizde. Kamerayı etkinleştirerek ürünü doğrudan oturma odanızda, bahçenizde veya çevrenizdeki alanlarda görebilir ve ihtiyaçlarınıza nasıl uyduğunu öğrenebilirsiniz.

KATEGORİ SEÇİN VE ARTIRILMIŞ GERÇEKLİKTE GEZİNİN

Paylaş