Since 1963 our story of love

1963’ten bugüne, bir aşk hikâyesi…

1963 yılının Aralık ayıydı.. “Inglesina Baby”, Noel ve aile sıcaklığını sonuna kadar hissedebileceğiniz bir ayda dünyaya geldi. Liviano Tomasi, böylece, çocuklara olan sevgisini ve go-carta olan tutkusunu da sırtlanarak, bebek arabası dünyasındaki serüvenine başladı. Ebeveynlere çocuklarını koruma ve büyütme konusunda yardımcı olacak bir ürün yaratmak, şirketin sürekli büyümesini sağladı: yetmişli yılların devrim niteliğindeki ilk bebek arabası olan “Apollo”dan başlayarak, Inglesina, çocuklara olan sevgisini, bunu kanıtlayan çok prestijli ve kaliteli kreasyonları ile paylaşmayı amaçladı. Seksenlerden itibaren bu hayat felsefesiyle yoluna devam ederken, Inglesina büyümesini ve gelişimini hızlandıran asli itici gücünün doruklarındaydı: üretim; aksesuarların eklenmesiyle genişlemiş, bu genişlemeyi modüler çözümler izlemiş ve son olarak da, sektörün gerçek yeniliği olan, çok yüksek tasarım seviyesinde üretilen ev ve çocuk serisi M’Home yaratıldı. Deneyim ve tutku, şirketi; tarih ve gelişim arasındaki sarsılmaz bağlara yönelik sürekli araştırma yapmaya itti: böylece, modern, zarif ve konforu buluşturan muhteşem üçlü Trilogy (Üçleme) doğdu. Inglesina, her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını, detaylara gösterdiği özen ve zarafetinin gücüyle karşılamayı amaçlamış ve her zaman kendine özgü stilini ortaya koymuştur.

Hakkımızda

Hayata anlam katan, onu canlandıran duygu aşktır. Bir yol ve yolculuk, keşif ve duygular; aşk içimizde, bizimle ilgili olanları açığa çıkarırken; bize, kazanmak için tutkuyu, gülümsemek için mutluluğu, büyümek için itici gücü ve paylaşmak için merağı verir.

Sevgi için seçtiğimiz yol, bizim kim olduğumuzu, kimi, nasıl sevdiğimizi gösterir.

Şirkette çalışan insanlar da, müşterilerimiz gibi ebeveyndirler ve çocuk sahibi olmanın getirdiği duyguları paylaşırlar. Bir bebeğin doğuşu, her ne kadar büyük bir mutluluk getiriyorsa da, yanında sorumluluğu da beraberinde getirir. Bu nedenle, yaklaşık elli yıldır, çok sıkı çalışıyor ve anne ve babaların bebekleri İnglesina içindeyken güvenle seyahat edebilmeleri için uğraşıyoruz.

Amacımız, konfor, güvenlik ve işlevsellik yaratmak… Araçlarımız ise araştırma, yenilik ve stil sahibi olmak…
İşte bu Inglesina dünyası: “kalple kurulmuş bir dünya”, her zaman olduğu gibi.