1963'ten beri Aşk Hikayemiz

“Inglesina Baby” samimi aile ilişkilerinin ve güzel bir Noelin yaşandığı Aralık ayında, 1963 yılında doğdu. Liviano Tomasi , böylece, çocuk sevgisi ve beslediği tutkuyla bebek arabası dünyasında benzersiz bir maceraya başladı.

Ebeveynlere çocuklarını koruma ve büyütme konusunda yardımcı olacak ürünler yaratmak, şirketin sürekli büyümesini sağladı: Inglesina, yetmişli yılların devrim niteliğindeki ilk bebek arabası olan
“Apollo”dan başlayarak, çocuklara olan sevgisini, bunu kanıtlayan prestijli ve kaliteli kreasyonları ile göstermeyi amaçladı.
Seksenlerden itibaren bu hayat felsefesiyle yoluna devam ederken, Inglesina büyümesini ve gelişimini hızlandıran asli itici gücü olan üretim; aksesuarların eklenmesiyle genişlemiş, bu genişlemeyi modüler çözümler izlemiş ve son olarak da, sektörün gerçek yeniliği olan, çok yüksek tasarım seviyesinde üretilen ev ve çocuk serisi M’Home yaratıldı.
Deneyim ve tutku, şirketi; tarih ve gelişim arasındaki sarsılmaz bağlara yönelik sürekli araştırma yapmaya itti: Böylece, modern, zarif ve konforu buluşturan muhteşem Trilogy doğdu. Inglesina, her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını, detaylara gösterdiği özen ve zarafetinin gücüyle karşılamayı amaçlamış ve her zaman kendine özgü stilini ortaya koymuştur.

Hakkımızda

Hayata anlam katan, onu canlandıran duygu aşktır. Bir yol ve yolculuk, bir keşif ve duygular ile aşk; bizimle ilgili olanları açığa çıkarırken; bize, kazanmak için tutkuyu, gülümsemek için mutluluğu, büyümek için motivasyonu ve paylaşmak için merakı verir.

Sevgi anlayışımız, bizim kim olduğumuzu, kimi, nasıl sevdiğimizi gösterir.
Şirket çalışanlarımız da, müşterilerimiz gibi ebeveyndirler ve çocuk sahibi olmanın beraberinde getirdiği duyguları bilirler.  Bir bebeğin doğumunun büyük bir mutluluk olduğunun ve aynı zamanda büyük bir sorumluluk getirdiğinin farkındayız. Bu nedenle, yaklaşık elli yıldır, çok sıkı çalışıyor ve anne ve babaların bebekleri Inglesina içindeyken güvenle seyahat edebilmeleri için uğraşıyoruz. Kendimizi tutku ve coşku ile bebeklere adıyoruz.
Amacımız, konfor, güvenlik ve işlevselliktir. Araçlarımız ise araştırma, yenilik ve tarz sahibi olmaktır.
İşte bu Inglesina dünyası: “kalple kurulmuş bir dünya” , her zaman olduğu gibi, biz bebeklere sevgi ve hayranlık duyuyoruz.